Organizasyon

Gılgamış Group sunmuş olduğu hizmetler de kaliteyi sağlamayı taahhüt eder. Kurumsal anlamda, Gılgamış Group, kaliteli bir hizmet sunmak için öncelikle iç denetim mekanizmalarını kullanmaktadır.  Üst düzey yönetim birimimiz işlerin icrasında her aşamada ve her departmanda sorumluluk almaktadır.  Kalite standartları, kanun ve yönergelere uyumluluk  yüklendiğimiz işlerin başarılı bir şekilde tamamlanmasında oldukça ehemmiyet arz etmektedir.

 

Bu anlamda, uygulama programlarımız, en yüksek dereceden en alt düzeydeki işçilerimize bizim için devam eden ve gelecekteki projelerimizde oturmuş bir yönetim anlayışı sunmaktadır.

 

Emir komuta zincirimiz ise yönetim sistemimizin vazgeçilmez öğelerinden biridir ve her çalışanımız bir program altında oryantasyona tabi tutulmakta ve branşları konusunda eğitilmektedir.

 

Yönetim sistemimiz yıllık olarak denetimden geçmekte ve bu işlemler yıllık kalite ve organizasyonel raporlarımıza yansıtılmaktadır.  Bu yönetim şekliyle bugünümüzü denetlerken yarınımızın da teminatını sağlamlaştırmaktayız.