Lojistik Hizmetleri

Gılgamış Group, müşteri beklentilerini karşılamak için sahip olduğu araç filosu, araç park alanları ve depolama imkanlarıyla lojistik ve taşımacılık hizmetleri sağlamaktadır. Şu güne kadar, Irak, Afganistan, Orta Asya ve Afria gibi bölgelerde başarılı lojistik operasyonları yürüttik.

Sahip olduğumuz birleşik lojistik merkezlerinde müşteri beklentilerine uyumlu ve yeterli sayıda aracın yanında IT ekipmanları ve GPS takip cihazı ve sistemleriyle tam teşekküllü lojistik hizmetleri sunmaktayız. Sahip olduğumuz bu imkanlar performansımızı ölçmeyi de sağlamakta ve teslimat konusunda ne kadar dakik olabileceğimizi de yansıtmaktadır. Bunun yanı sıra taşımacılık sistemimizi desteklemek için yeni park ve bakım alanlarının yanı sıra depolama alanlarını oluşturmak için gücümüz ve yetkinliğimiz bulunmaktadır.

Araç parkımızda, hafif araçlar, ağır araçlar, lowbed tır, flat bed tır, frigo araçlar ( ABD Askeri standardı TB 530’a uygundur), tanker tırlar ve çeşitli tankerler mevcuttur. Dahası,  fabrika, petrol rafinerisi ve benzeri işletmelerin bekletilerini karşılamak için ağır nakliye taşımacılığına uygun ekipman ve araçlarımız bulunmaktadır.

Kalite standartlarını karşılamak ve bunlara tam uyumluluk için oluşturmuş olduğumuz bir kalite kontrol programımız mevcuttur. Programımız dahilinde, eğitim, işe alım, ISG-Ç programı, yağmalamalara ya da hırsızlıklara karşı koruma, bakım ve güvenlik planlarımız mevcuttur. Bizim hizmetlerimiz ile gönderisini yaptığınız malzemelerin güvenliği için lisanslı firmaları kullanmaktayız.