İnşaat

Gılgamış Group, tasarım aşamasından teslimat aşamasına tam kontrollü inşaat taahhüt hizmetleri sunmaktadır.  Ticari ve ticari olmayan yapıların yanı sıra endüstriyel binaların inşasındaki çeşitli deneyimleriyle Gılgamış Group, müşteri beklentilerini karşılayabilmek için konsept tekniklerin her türlüsünü hizmetlerinde sunmaktadır. Mühendislik ekibimizin sahip olduğu profesyonellikle proje gereksinimlerini ve konsepti anlayarak standardlara 100% uyumluluk garantisini veriyoruz. Genel taahhüt işlerindeki deneyimlerimiz aşağıda sıralı olan bilgilerde bildirilmiştir;

  • Ticari ve Enstitü Binaları İnşaatları
  • Konut Projeleri
  • Otoyol, Cadde ve Köprü İnşaatları
  • Prefabrik ve mobil bina inşaatları

ABD Silahlı Kuvvetleriyle imzalamış olduğumuz ve teslimatını tamamladığımız projelerimizle, Gılgamış Group askeri barınma ve diğer yapılarının inşası konusunda standartları takip ve uyumluluk konularında oldukça deneyimlidir.  Bu tip projelerde tasarım standartlarının yanı sıra kullanılacak malzeme ve ekipmanların kalite kontrolünün takip ve uygulanması konusunda oldukça deneyimli bir mühendislik kadromuz bulunmaktadır.

Proje gereksinimi standartları anlayarak, Gılgamış Group gelecekteki ve devam eden projelerde kullanılmak üzere her türlü makinadan oluşan geniş bir ekipman ve makine parkına sahiptir.  Prefabrik metal yapılara duyulan ve duyulacak ihtiyaçları önceden saptayarak Gılgamış Group, makine parkına UBM Mic 120 K-Span makinasını da katmıştır ve ilgili makine ASTM standardlarına tam uyumludur.