Hakkında

Gılgamış Group, Irak merkezli olarak faaliyet gösteren inşaat, tedarik, operasyon bakım hizmetleri gibi hizmetleri sağlayan genel taahhüt firmasıdır. 2003?de kurulduğundan bu yana Irak Al Anbar bölgesinde almış olduğu işlerde sağladığı itibarla piyasada itibar kazanmış bir firmayız.  Kurulduğumuzdan bu yana hizmetlerimizi sunarken bakış açımız kaliteden asla uzaklaşmamıştır. İyi kurulumlu kaliteli bir firma oluşumuz ilk yıllarımızda meyvelerini vermiş sonuç olarak pazarda portföyümüzü genişleterek büyüyen bir firma olduk.

 

Standardlarımızı kalite ve ISG standartlarına bağlılık üzerine temellendirerek, profesyonel bir iş anlayışıyla müşterilerimizin hizmetinde standartlara uygun olan bir firma olmayı hedefledik.

 

Sağlam Temeller Üzerine Oturmak? sloganımız olmuş ve bunun ışığında müşterilerimizin beklentilerini karşılayabilmek için ve sonucunda bu sloganı anlamlı kılabilmek için yüksek yetenekli ve profesyonel insanlardan bir takım oluşturduk. Bu ideali güçlendirmek için bir gelişim planı ve kariyer planımız da mevcuttur. İnsan kaynakarını taze tutup departman seviyesinde kariyer planları düzenleyerek iş makinasını çalışır kılmaktayız.

 

Gılgamış Group hedeflerini bir bir geliştirerek Ortadoğu’da saygı değer bir işletme olmayı başarmış bir firmadır. Pazarda mükemmel bir itibar oluşturduk ve müşterilerimizden akabinde olumlu geri dönüşler aldık. Kalitemizi yüksek seviyede tutmak için müşteri memnuniyet planlarımızı oluşturmuş olmamız ehemmiyet arz etmektedir.

 

Gılgamış Group her ne büyüklükte olursa olsun projeler için acil mobilize olabilecek seviyede ekipman ve mataryel kaynaklarına sahip bir firmadır. İnşaat, Operasyon Bakım Hizmetleri, Proje Destek Hizmetleri sunmaktayız. Şirketimiz finansal açıdan güçlü bir konumdadır ve projeleri kendi kaynaklarıyla icra etme kapasitesine sahiptir. Bunun yanı sıra gerektiğinde banka teminat mektubu sunacak kapasitemiz de mevcuttur.

 

Bugün, Al Gılgamış Group, kaliteli inşaat hizmetleri, proje yönetim ve danışmanlık hizmetleri verirken kalite anlayışımızdan ödün vermemekte ve bunun sayesinde portföyümüzü gün ve gün genişletmekteyiz. Pazarda gösterdiğimiz profesyonellik ve firma olarak icraatlerimiz süreğen bir gelişime sahip olmamızı sağlamıştır. Misyonumuzu aşağıdaki gibi tanımlayabiliriz;

 

İş gücümüzü mücadeleci kılıp onu ödüllendiren bir atmosferde yapımızı güçlendirirken, müşteri beklentilerine denk ya da bu beklentilerin üstünde kaliteli, güvenilir, teknolojik ve maliyet açısından uygun hizmetler sunmak

Mühendislik, Tedarik, İnşaat ve Yönetim sektöründe en saygın ve en baskın çözüm ortağı olup kaliteli hizmetler sunmak.

Kontrat imza aşamasında ya da proje performansı sırasında üst yönetimin faaliyetlere dahil olup devamlı olarak operasyonların parçası olması ve bununla birlikte sağlam kontrol sağlamak

İşlermizi beraberinde yürüttüğümüz etik kurallarımızı Gılgamış Group ilk yıllardan beri uygulamaktadıur. Entegrasyonu yüksek değerler arasında görmekte ve bunu onur olarak karşılamaktayız; prolerimizi de bu profesyonellik anlayışı ile yürütmekteyiz.