Etik Değerler

Çalışanlarımız, memurlarımız, ve yöneticileirmizi kapsayan kurumsal bir uyumluluk programını Gılgamış Group ve ilişkili şirketler ilk kuruluşumuzdan bu yana uygulamaktadır.  Bu standardımız çalışanlarımızı kanunsuz faaliyetlerle veya etik olmayan faaliyetlerle ilişkili olmayı yasaklamaktadır. Gılgamış Group, itibarını koruyarak iş dünyasında ve finansal ortamda yasal ve etik değerlerin en yük standartları için var olan bir firmadır.  Bu itibarı zedeleyen herhangi bir faaliyet Gılgamış Group ve sizi etkileyecektir.

Sahip olduğumuz etik değerler programımız Gılgamış Group’un çekirdeğidir ve Gılgamış Group’un işe alım prosedür ve politikalarının integral bir parçasıdır. Çalışanlarımız bu prosedür ve politikalarımıza aşina olmakla ve bunlara uyumlu olmakla yükümlüdür. Etik kuralları ilgilendiren standardlarımızla ilgili olan politikalarımızın bir kopyası İnsan Kaynaklarında mevcuttur ve buradan elde edilebilir.

Etik politikalarımıza aksi gelen durumları rapor etmek karşılaştığınızda bildirmek uyumluluk programımızın bir parçasıdır. Bu politikaların uygulanabilirliği ya da herhangi bir konuda bir sorunuz ya da şüpheniz olursa, bu web sitesindeki iletişim bölümünden müdüriyetle bağlantıya geçebilirsiniz.